baranki

Zlot Baranków – Redyk 2019

11 maja, Hala Miziowa pod Pilskiem

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, które w tym roku w ramach wspólnot BARANKÓW, a także w ubiegłych latach przygotowywały swoje dzieci z nami do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, a także tych, dla których ta idea jest bliska!

Spotkanie rozpoczniemy Mszą świętą na Hali Miziowej, o godzinie 12.00, którą odprawi ojciec Przemek Ciesielski OP, a następnie będzie okazja do wzajemnego poznania się i odnowienia dawnych przyjaźni. Wszystkie dzieci niech zabiorą swoje komunijne alby, aby w sposób symboliczny przeżyć ten dzień jako kolejną rocznicę swojej Komunii Świętej.

Prosimy, aby każda rodzina wzięła ze sobą na Halę:
– coś do siedzenia na łące,
– klej, paczkę waty, kredki, papier,
– piłki, skakanki, czyli coś co może pomóc we wspólnej zabawie, podczas, gdy rodzice będą mieli czas na spotkania w grupach.

Zachęcamy do zabrania ze sobą dziadków, ciocie, starsze rodzeństwo, które będzie mogło stanowić opiekę podczas popołudniowego spotkania rodziców w grupach. Dzieci podczas całego Zlotu pozostają pod opieką swoich rodziców!

Przygotowujemy się również na wypadek, gdyby było deszczowo. Wówczas całość spotkania będzie miała miejsce w schronisku.

Zachęcamy Was, aby spędzić na Hali cały weekend! Noclegi prosimy osobiście rezerwować w schronisku.

Wejście na Halę Miziową jest możliwe na piechotę, zatem zabierzcie dobre buty i odpowiednią odzież:) Proponujemy, aby młode baranki weszły na barana 🙂

Podczas Zlotu będziemy zbierali ofiarę – darowiznę na rzecz naszej Fundacji, aby pokryć koszty związane z organizacją całości przedsięwzięcia.

PLAN DNIA:
12.00
Msza Święta na Hali Miziowej, a po niej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu

14.00-15.00
Przejście przez ROK LITURGICZNY, program przygotowany przez 9 tegorocznych wspólnot Baranków:)

15.00-16.00
REDYK na Hali
Zaproszenie dla dzieci do wspólnego działania – niespodzianki:)
Spotkania dla rodziców w grupach związanych z miejscem zamieszkania, czyli to co lubimy najbardziej: rejonizacja:):) Snucie planów i pomysłów, zachęta do włączania się w działania Baranków w najbliższej okolicy!

WSZYSTKICH CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES:
baranki@szkolamontessori.com.pl

Więcej o działaniach naszych wspólnot BARANKÓW można przeczytać na:
facebook.com/baranki2
www.szkolamontessori.com.pl/baranki/