Zimowisko w Przyłękowie

Hop, hop!

Podczas tegorocznych ferii mamy propozycję dla dzieci od 4 – 11 roku życia na wspólne, twórcze i radosne spędzenie czasu.

Oferujemy zajęcia w pierwszym i drugim tygodniu ferii zimowych tj. od 11-15 lutego 2019 i od 18 – 22 lutego 2019 roku.

Wypoczynek ma charakter półkolonii. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.00 i trwają do godziny 14.00. Pierwsza część zajęć przebiega w szkole, przewidziano zabawy muzyczne i integracyjne, doświadczenia chemiczne i fizyczne, zajęcia pobudzające i rozwijające pamięć, służące doskonaleniu uwagi i koncentracji, pobudzające wyobraźnię i kreatywność. A także zajęcia ruchowe przy muzyce i w lesie, jazdę na ślizgaczach i czym tylko się da.

Ramowy program dnia przedstawia się następująco:

9.00 – 9.15  rozpoczęcie zajęć

9.15 – 10.30 doświadczenia, poszukiwania, ćwiczenia uważności = dobra zabawa + co nam w duszy gra

10.30 – 11.00 drugie śniadanie

11.10 – 12.30 wyjście na teren leśnego przedszkola – zajęcia ruchowe

12.30 – 12.45 przedobiadek pod chmurką ale przy ognisku

12.45 – 13.50 gry i zabawy – w darze od natury

13.50 – 14.00 powrót do szkoły i odbiór dzieci

Wyżywienie i napoje we własnym zakresie.

Zależnie od wybranego terminu proszę pobrać załącznik „TURNUS I.docx” lub „TURNUS II.docx”. Prosimy o ich wydrukowanie i podpisanie. Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć do szkoły w Przyłękowie, ul. Wspólna 56, 34-331 Świnna do dnia 4. lutego 2019 roku. Koszt zajęć to 350PLN,  dla uczniów szkół MMS – 250PLN. Prosimy o płatność w gotówce.  W cenę wliczony koszt ubezpieczenia dziecka.

Liczba miejsc: 25 osób/turnus.

Wychowawcami podczas zajęć są nauczyciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przyłękowie. Nasze szeregi zasilają: specjaliści edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej psycholog, muzyk i leśni edukatorzy; wszyscy kładziemy nacisk na wieloaspektowy rozwój dzieci, z zachowaniem szacunku i godności dla każdej istoty.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy pisać na garda.agnieszka@gmail.com lub izabelazon@gmail.com. Dla ceniących tradycję prośba o telefon po godzinie 15.00 na numer 607-378-101.