pracownia

Zajęcia w Pracowni Montessori dla dzieci z Ukrainy w Grodzisku Mazowieckim

Kochani, zapraszamy dzieci od 6 do 15 lat – uchodźców wojennych z Ukrainy – na bezpłatne zajęcia w Pracowni Montessori.

Zajęcia będą odbywały się w Niepublicznej Szkole Podstawowej Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim, ul. Dygasińskiego 1 w czwartki od 14.00 do 16.00.

Zajęcia ruszą kiedy uzbiera się grupa.

Informacje i zapisy u Oli Siwińskiej: aleksandra.siwinska@szkolamontessori.com.pl.

Czekamy na Was!

Любі Пані та Панове,

Ми запрошуємо дітей від 6 до 15 років – біженців з України – на безкоштовні заняття в студії Монтессорі!

Заняття відбуватимуться в недержавній школі первинного фонду святої королеви Ядвіги в Гродзіську- Мазовецькому за адресою: вул. Дигасіньського, буд. 1 (Grodzisk Mazowiecki, Dygasińskiego 1) що четвер від 14:00 до 16:00.

Заняття розпочнуться, коли група буде зібрана.

За додатковою інформацією та реєстрацією звертайтеся до Олі Сівінської: aleksandra.siwinska@szkolamontessori.com.pl.

Ми чекаємо на Вас!