ukraina

Zajęcia ceramiczne dla dzieci i młodzieży z Ukrainy w Grodzisku Mazowieckim

Kochani,
zapraszamy dzieci powyżej 5 roku życia i młodzież – uchodźców wojennych z Ukrainy- na bezpłatne zajęcia ceramiczne.

Zajęcia będą odbywały się w naszej szkole w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Dygasińskiego 1 we wtorki, od 14.15 do 15.15.

Zajęcia ruszą kiedy uzbiera się grupa.

Informacje i zapisy u Oli Siwińskiej: aleksandra.siwinska@szkolamontessori.com.pl.

Czekamy na Was! 🇺🇦

Любі Пані та Панове,
Запрошуємо дітей віком від 5 років та молодь – біженців війни з України – на безкоштовні заняття з кераміки.

Заняття відбуватимуться у приватній початковій школі Фонду королеви Святої Ядвіги в Гродзіську- Мазовецькому за адресою вул. Дигасіньського, буд. 1, (Grodzisk Mazowiecki, Dygasińskiego 1) щовівторка з 14:15 до 15:15.

Заняття розпочнуться, коли група буде зібрана.

За додатковою інформацією та реєстрацією звертайтеся до Олі Сівінської: aleksandra.siwinska@szkolamontessori.com.pl.

Ми чекаємо на Вас! 🇺🇦