integracja8

Wyjazd do Krzyżowej krakowskich LEDów

Krakowskie klasy LED się nie obijają – już w pierwszej połowie września udało nam się spotkać na kilkudniowym wyjeździe, podczas którego mieliśmy okazję zintegrować się z nowymi osobami, dowiedzieć się więcej o starych znajomych i poznać swoje mroczne sekrety. Zostaliśmy ugoszczeni w domu Państwa Sawickich w Krzyżowej, którego nie sposób nie pokochać. Nie jest równie pewnym, czy po tych dwóch nadzwyczaj aktywnych nocach gospodarze kochają nas równie mocno. 

Kulminacyjnym punktem wyjazdu była wycieczka w góry pod nieocenionym przewodnictwem pana Adama Kaliszuka, dzięki któremu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych faktów z historii oraz geografii otaczających nas terenów. Najważniejszą atrakcją dnia były jednak grzyby, które rosły w niemal każdym możliwym miejscu i zwodziły ku coraz głębszym zaroślom nawet najbardziej doświadczonych wędrowców, przez co kolumna naszej wieloosobowej grupy zatrzymywała się średnio co trzy kroki. W końcu jednak miejsce w koszyku skończyło się, a w nagrodę na obiad mogliśmy posilić się tortillą z warzywami, mięsem i pieczarkami. Kupionymi w sklepie. 

Pozostały czas wypełniły nam długie rozmowy i gry planszowe. Niektórzy odważniejsi pokusili się także o zawody w siłowaniu na rękę i nie jest tu mowa jedynie o przedstawicielach płci męskiej. Rywalizacji towarzyszyły wielkie emocje, jednak na szczęście nikomu żyłka nie pękła 😉

Wszystko to nie miałoby miejsca bez zaangażowania naszych cudownych tutorów, którzy już szykują dla nas na nadchodzący rok kolejne wyzwania, dyskusje i ciekawe spotkania.

Lidia Kędra
LED Kraków

Udostępnij