wyjazddokrak1

Wycieczka po Krakowie

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, postanowiliśmy trochę poznać Kraków. Korzystając z aplikacji Questy, wybraliśmy się w trzech grupach trasą „dla odważnych”. Naszym zadaniem było pokonać ją jak najszybciej, a wskazówki gdzie należy iść, otrzymywaliśmy po udzieleniu prawidłowych odpowiedzi w aplikacji.

Zaczęliśmy pod teatrem Słowackiego. Potem spod Barbakanu ruszyliśmy ulicą Floriańską na Rynek, pod Kościół Mariacki. Dalej przez Sukiennice na plac Szczepański, plantami na Krupniczą, pod Bibliotekę Jagiellońską, dom Piłsudskiego, Muzeum Narodowe, aż do Hali Cracovii. Kawał drogi! Niektórzy już mocno narzekali na bolące nogi 😉

Ale udało się szczęśliwie wrócić na Bandurskiego, w komplecie. I wspólnie zastanowić się czym chcemy zajmować się w tym roku, a także co każdy z nas może wnieść do grupy. Pierwsze efekty miały być widoczne już na kolejnym spotkaniu!

Udostępnij