wycieczka

Wycieczka na dobry początek

Kubiesówka jest naszym ulubionym miejscem, ponieważ tam można być sobą, można się schować, jesteśmy tam sami. Pani Tereska przyjmuje nas z otwartym sercem i lubi, gdy przyjeżdżamy. Nie ma się co dziwić, ponieważ nasi uczniowie są najwspanialsi.

Tym razem Pan Piotr wyjechał pierwszy ze swoją grupą. Po raz pierwszy opieka była jedynie męska, co okazało się świetnym wyborem i bardzo spodobało się dzieciom. Pan Piotr i Pan Dominik są połączeniem biegunowym, dlatego też wyprawa mogła być udana. Uzupełniali się wzajemnie choćby wtedy, gdy podczas meczu piłki nożnej piłka zginęła w otchłani lasu. Gra w piłkę w górach wymaga umiejętności różnorakich, między innymi wspinaczki, biegu przełajowego, zmysłu orientacji. Pole do piłki nożnej zakończone jest stromą skarpą, urwiskiem, za którym znika wykopana z impetem piłka. W zeszłym roku Pani Agnieszka rozwiązywała ten sam problem ze swoją grupą i gra w piłkę skończyła się kursem wspinaczkowym na beskidzkiej skarpie.

Było dobrze, jak twierdzą uczestnicy. Na pytanie jak było, ze spokojem odpowiadają, że normalnie. Pojechali, byli i wrócili.  Tak po prostu!

Udostępnij