Optimized by JPEGmini 3.18.4.211672608-TBTBLNP 0x9f476afa

Wycieczka do Jaskini Wierzchowskiej

Wyprawa dla najwytrwalszych! Jaskinia Wierzchowska zamyka w listopadzie swoje drzwi dla zwiedzających, stając się mieszkaniem dla hibernujących tam nietoperzy. Udało nam się załapać na ostatni moment, zanim te maleńkie zwierzątka zawisną tłumnie pod sufitem.
Przewodnikiem naszej kameralnej grupy była niezawodna pani Beata, która z ogromną wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem opowiadała nam o jaskini, jej historii i odkrytych w niej kościach czy skamielinach.

Po zwiedzaniu jaskini Wierzchowskiej udało nam się złapać odrobinę słońca i zjeść drugie śniadanie prawie „na trawie”, a potem zobaczyć jeszcze jaskinię Mamutową. Tę można już oglądać bez przewodnika.
Na koniec zdominowaliśmy plac zabaw, bo trzeba pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko!

I powstał pomysł na grupowy – inwentaryzacja krakowskich placów zabaw! Bo przecież trzeba sprawdzić, gdzie jest najfajniej i czy aby na pewno wszystkie są dopasowane do potrzeb każdego użytkownika! 😉

Udostępnij