wlochy1

Włochowskie Baranki w liczbie 4 grup ruszyły pełną parą!

Włochowskie Baranki w liczbie 4 grup ruszyły pełną parą! Z maseczkami na pyszczkach i odkażonymi raciczkami dreptaliśmy wokół roku liturgicznego poznając jego rozmaite barwy i odcienie. Wbrew pozorom okazuje się, że nie jest to kręcenie się w kółko, tylko droga wprost do Nieba! Poźniej rodzice rozmawiali w dorosłym gronie o planach na najbliższy rok, a dzieci z zapałem ruszyły do pracy. Ho, ho, czego tam nie było! I stanowisko z różańcami (koraliki wskakiwały na żyłkę, po czym ochoczo zaskakiwały na podłogę i bawiły się z nami w chowanego), i kolorowanie koła roku liturgicznego, i kalkowanie ikon z różańcowymi tajemnicami, i ubieranie stojaka w ornaty. Później wspólnie pomodliliśmy się na nowych rożańcach, a całość spotkania zakończyła Eucharystia w kościele ojców Saletynów. Dziękujemy za spotkanie i nie tracimy nadziei, że mimo pandemii uda nam sie spotkać w pełnym składzie na listopadowym wyjeździe.

Udostępnij