wiosennie1

Wiosennie!

Dzielimy się z Wami pierwszymi oznakami wiosny , które przedszkolaki znalazły  w Leśnym Przedszkolu. Przy tej okazji dzielimy się także wydarzeniami z ostatnich tygodni. Ciekawie dzieje się w czwartej klasie, która to przeskakuje ze świata Akademii Pana Kleksa do świata fascynujących opowieści o skałach i badań własnych właściwości skał. Niemniej interesująco mają przedszkolaki: tworzą wyroby z gliny , które później wypalimy w naszym piecu, ale na razie nie możemy jeszcze zdradzać sekretu, co to będzie. Gościmy też przemiłe osoby, a to panią dentystkę, a to nauczycieli z Łotwy, praktykantów, studentów z Warszawy, czasami rodziców; słowem wszystkich, którzy chcą bliżej przyjrzeć się naszej pracy albo podzielić się swoją i swoim doświadczeniem. To dla nas bardzo cenne ! Nie brakuje też czasu na zabawę: odbył się  karnawał , dla tych starszych i najmłodszych. A już wkrótce nasze coroczne Dni Na Śniegu, Tydzień Projektowy, konkursy przedmiotowe i wiele innych aktywności. Zachęcamy do śledzenia wszystkich bieżących wydarzeń na naszym Facebooku.