wroclaw-led1

Wieści z wrocławskiej klasy LED

W styczniu Wojtek i Max z naszej grupy (twórcy projektu „Poszukiwacze siebie”), przeprowadzili dla nas warsztat na temat zarządzania sobą w czasie. Odbył się on w siedzibie Dolby we Wrocławiu, którą dzięki uprzejmości gospodarzy mogliśmy zwiedzić.

Udało nam się jeszcze obejrzeć i omówić „Krainę miodu” – polecamy! Janek wprowadził nas w historię i architekturę meczetu Umajjadów w Damaszku a wieczorem udaliśmy się do Akademii Muzycznej na koncert Veni Academy. Następnego dnia uczestniczyliśmy od rana – wraz ze studentami AM we Wrocławiu – w warsztatach z improwizacji w muzyce współczesnej. Niezwykłe doświadczenie!!!! Pózniej odbył się dodatkowy warsztat prowadzony dla naszej grupy  przez Daniela Mateja i Ivana Sillera z Bratysławy o sztuce słuchania muzyki współczesnej. Teraz pozostaje praktykować J !!! Oj, działo się sporo …

Po całym dniu Wiktoria uczyła nas przygotowywania słodyczy wegańskich. Smak tego spotkania pozostanie z nami na długo – wciąż używam do porannej owsianki pasty z tamtych warsztatów.

Udostępnij