wroclaw1

Wieści z Wrocławia

Grupa wrocławska rozpoczęła działalność od wspólnego wyjazdu do Krzydliny Małej 4-6.10. I tak wspomina to jedna z mam:

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za pierwszy weekend „Baranków”- przygotowania do pierwszej Komunii naszej starszej córki Hani i młodszego Pawełka. Cieszyliśmy się  radością i wspólną zabawą naszych dzieci, które nie mogą się doczekać następnego spotkania. Dzieliliśmy się  z innymi rodzicami naszym pragnieniem przekazywania dzieciom wiary i poszukiwaniami najlepszej ku temu drogi. Razem z naszymi dziećmi i odkrywaliśmy z nimi Eucharystię, rok liturgiczny i różaniec. Wszystko trochę po dziecięcemu: mogąc faktycznie dotknąć szat liturgicznych, patrzeć na rok liturgiczny, odgrywać sceny z Różańca doświadczając tajemnicy że, kto nie stanie się jak dziecko nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego. W prostocie spotkań, gestów, wspólnych posiłków doświadczaliśmy  radości z bycia razem. Teraz cieszymy się owocem tego spotkania, którym jest codziennie przez nich odmawiany różaniec wspólnie z nami. „

Udostępnij