warszawa-led3

Wieści z warszawskich LEDów

Trochę zaległych wieści z warszawskich klas LED!

Przed Bożym Narodzeniem mieliśmy wspólne spotkanie trzech warszawskich klas LED. Oprócz świątecznego obiadu i rozdawania własnoręcznie zrobionych prezentów znaleźliśmy czas na debatę oksfordzką. Teza dotyczyła zdawania egzaminów w ostatnim momencie przed wakacjami, a prelegenci mieli tylko kilka minut by przygotować swoje wypowiedzi. Po jej zakończeniu toczyło się wiele rozmów w podgrupach, a część uczniów, jak to ma w zwyczaju, wykorzystała wolne chwile na grę w karty.


7 stycznia spotkanie zaczęliśmy od pracy własnej. Przez półtorej godziny każdy miał okazję w ciszy zająć się tym co dla niego w tym momencie istotne – przygotowywaniem projektu, nauką, czytaniem książki. Potem poszliśmy do Domu Spotkań z Historią na wystawę fotografii z wypraw w Himalaje i Antarktykę. Następnie, uzbrojeni już w teoretyczną wiedzę dotyczącą zdobywania najwyższych gór, pojechaliśmy na ściankę wspinaczkową. Wszyscy mogli spróbować swoich sił, a dla niektórych był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Udostępnij