przylekow do wakacji 10

Wielkimi krokami do wakacji

Za nami niezwykle intensywny, ale także bogaty w aktywności i doświadczenia czas końca roku. Na przełomie maja i czerwca z wielkim sukcesem udało nam się zorganizować piknik rodzinny, tym razem w konwencji EKO. Zdrowa żywność, biodegradowalne naczynia, wymienialnia zużytych ubrań, przedstawienie inspirujące do zmiany nawyków…To wszystko dzięki długotrwałej współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli. Gdy po pikniku złapaliśmy chwilę oddechu przeszedł czas na celebrowane u nas święto Frankofonii. Prezentacje, występy, francuska piosenka w tle…Tak przywitaliśmy nadchodzące upalne lato. Nie brakuje też fascynujących spotkań, na przykład właścicieli psów, które poszukują ludzi! Czerwiec to także czas wycieczek. Przedszkolaki i zerówkowicze w ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka wraz z rodzicami i Paniami byli w Ustroniu – w Leśnym Parku Niespodzianek. Dzieci karmiły wolno biegające parzystokopytne, korzystały z placu zabaw i dogadzały podniebieniu. Klasy czwarta, piąta i szósta poznały tereny Skalnego Miasta i okolice , a starsi odwiedzili miasto ,które podobno nigdy nie zasypia ,czyli Wrocław. W tle szykowanie świadectw, podsumowań…A przed nami już tylko wakacje! Do zobaczenia we wrześniu! 

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram