przylekow do wakacji 10

Wielkimi krokami do wakacji

Za nami niezwykle intensywny, ale także bogaty w aktywności i doświadczenia czas końca roku. Na przełomie maja i czerwca z wielkim sukcesem udało nam się zorganizować piknik rodzinny, tym razem w konwencji EKO. Zdrowa żywność, biodegradowalne naczynia, wymienialnia zużytych ubrań, przedstawienie inspirujące do zmiany nawyków…To wszystko dzięki długotrwałej współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli. Gdy po pikniku złapaliśmy chwilę oddechu przeszedł czas na celebrowane u nas święto Frankofonii. Prezentacje, występy, francuska piosenka w tle…Tak przywitaliśmy nadchodzące upalne lato. Nie brakuje też fascynujących spotkań, na przykład właścicieli psów, które poszukują ludzi! Czerwiec to także czas wycieczek. Przedszkolaki i zerówkowicze w ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka wraz z rodzicami i Paniami byli w Ustroniu – w Leśnym Parku Niespodzianek. Dzieci karmiły wolno biegające parzystokopytne, korzystały z placu zabaw i dogadzały podniebieniu. Klasy czwarta, piąta i szósta poznały tereny Skalnego Miasta i okolice , a starsi odwiedzili miasto ,które podobno nigdy nie zasypia ,czyli Wrocław. W tle szykowanie świadectw, podsumowań…A przed nami już tylko wakacje! Do zobaczenia we wrześniu! 

Udostępnij