komunikat

Ważna informacja dotycząca egzaminów pisemnych!

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

jak już doskonale wiecie, aby zaliczyć rok, każdy musi zdać egzaminy klasyfikacyjne z obowiązujących przedmiotów, obejmujących materiał z całego roku. 

Egzamin składa się dwóch części – pisemnej i ustnej. 

Nie jest tajemnicą, że od zawsze bardzo zależało nam, aby egzaminy ustne były okazją przede wszystkim do podzielenia się zdobytą wiedzą, opowiedzenia o swoich pasjach, o tym, co Was szczególnie zafascynowało w fizyce, biologii czy innych przedmiotach. 

Ponieważ najwięcej pytań zawsze dotyczyło egzaminów pisemnych, chcielibyśmy wyjść Wam naprzeciw, udostępniając opracowane przez nasze zespoły przedmiotowe materiały edukacyjne w formie puli 50 pytań/zadań/zagadnień z każdego przedmiotu, obejmujących całość materiału na dany rok szkolny. 

„Pula 50 pytań” pomoże przygotować się do części pisemnej egzaminu. Przygotowaliśmy kilka wersji testów pisemnych, każda z nich składa się z 10 pytań, które pochodzą tylko z tej puli.

UWAGA: Pula 50 pytań nie dotyczy przedmiotów rozszerzonych.

Mamy nadzieję, że dzięki temu egzaminy w naszych szkołach będą jeszcze większą przyjemnością, a nie jedynie koniecznością.

Gdzie znaleźć powyższe materiały?

  • Wszystkie materiały dostępne są po zalogowaniu do e-Biura na stronie https://biuro.szkolamontessori.com.pl/login
  • Jeśli jeszcze nie posiadasz Konta Głównego, możesz je łatwo założyć na powyższej stronie.

Dodatkowo informujemy, że zbliżają się dwie ważne daty:

  • od 31 stycznia dostęp do wymagań edukacyjnych (obecnie dostępnych na stronie www) będzie możliwy tylko za pośrednictwem e-Biura
  • od 14 lutego spis egzaminatorów wraz z kontaktami, będzie dostępny również tylko za pośrednictwem e-Biura.

Udostępnij