egzaminy online

Ważna zmiana dotycząca egzaminów online dla klas V-VIII SP oraz licealistów

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie – mamy dla wszystkich ważną wiadomość.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2022 r.  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2022r. poz. 186), uczniom klas V-VIII oraz liceum, została skrócona możliwość zdawania egzaminów końcoworocznych w trybie online do 20 lutego 2022 roku.

Przypominamy, że sposób przeprowadzania egzaminów w trybie online, został określony w każdej szkole zarządzeniem Dyrektora, na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020, w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Pozdrawiamy, życzymy wiele spokoju i zdrowia,
Zarząd Fundacji wraz  z Dyrektorami Szkół

Udostępnij