TatryzimaskituryfotBartekWyrobek8

Warsztaty skiturowe dla ED

Kochani, zapraszamy Was szkolenie skiturowe odbywające się w dniach 15-17 marca 2021 w Tatrach. Opłata dla jednego rodzica naszych uczniów uczestniczącego w zajęciach wynosi 400 zł. Osoby spoza edukacji domowej, lub druga dorosła osoba z rodziny ponosi pełen koszt, czyli 900 zł (przyjęcia możliwe tylko w przypadku braku chętnych z kolejnych rodzin ED).

Szkolenie jest skierowane do dorosłych osób potrafiących jeździć na nartach zjazdowych po trasach czerwonych lub trudniejszych. W programie kursu przewidujemy:

  • trzy wycieczki skiturowe z przewodnikami,
  • szkolenie z technik jazdy,
  • podstawy szkolenia lawinowego,
  • nauka jazdy poza trasami,
  • wykłady dotyczące lawin oraz posługiwania się sprzętem zimowym

Koszt warsztatów obejmuje trzy noclegi i wyżywienie w ośrodku w Kościelisku (od wieczora niedzieli, do wieczora środy), wyprawy i zajęcia z instruktorami, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, wykłady, materiały, lawinowe ABC, wejście do TPN, wjazd wyciągami z Hali Gąsienicowej na Kasprowy Wierch.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: warsztaty@szkolamontessori.com.pl

Tam należy kierować także pytania organizacyjne. W potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia będą informacje dotyczące sposobu płatności i szczegółów dotyczących przyjazdu i zakwaterowania. Zastrzegamy sobie prawo do czynienia zmian w programie, w szczególności w związku z warunkami pogodowymi panującymi w Tatrach.

Właśnie testujemy ile jeszcze śniegu zostało po ostatnich wiosennych dniach w Tatrach… przygotowujemy nowe drogi i myślimy czym jeszcze możemy Was zaskoczyć!

Zobaczcie zjęcia z warsztatów skiturowych organizowanych w ostatnich latach!

fot. Bartek Wyrobek

Udostępnij