warsztaty czytania

Warsztaty plastyczne z Emilią Garbień w Krakowie

Malowanie jest odkrywaniem siebie. Każdy dobry artysta maluje to czym jest.
Jackson Pollock

Warsztaty plastyczne to malowanie, rysowanie, kolaż, grafika, oglądanie obrazów i wiele innych aktywności. Poprzez twórczość wspólnie odkrywamy siebie. Nie chodzi o stworzenie arcydzieła. Istotny jest sam proces powstawania pracy, który skłania do przemyśleń, poszerza estetykę, a także ma cel estetyczny. Dlatego nie trzeba „umieć” malować, aby wziąć udział w zbliżających się warsztatach!

Nasze warsztaty to nie tylko poznawanie nowych technik i zgłębianie plastycznej wiedzy. To przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem, poznawanie swoich wrażliwości artystycznych i rozmowa. 

Wszystko odbywa się w wolności, by nic nie stało na przeszkodzie twórczości. Serdecznie zapraszamy do wspólnej artystycznej przygody!

Kwestie organizacyjne:

W semestrze wiosennym zajęcia we wtorki od 8 lutego:

  • 9:30 – 11:00 dla 1-4 SP
  • 11:15 – 12:45 dla 5-7 SP
  • 13:00 – 14:30 dla 8 SP i LO 

Grupy:

  • max. 10 osób

Koszt:

  • uczniowie MMS – bezpłatnie
  • w przypadku wolnych miejsc uczniowie spoza MMS – 20 PLN / zajęcia

Gdzie:

  • ul. Bandurskiego 34 lok. 1 w Krakowie

Zapisy: wypełnij formularz.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres mailowy: beata.trzesniewska@szkolamontessori.com.pl.

O prowadzącej:

Emilia Garbień – pochodzi ze Sułkowic. Jest absolwentką kierunku Malarstwo (pracownia Prof. Janusza Matuszewskiego, dyplom w 2020 roku) oraz kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych (dyplom w 2021 roku) na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. 

W 2015 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Światła i cienie nauki” organizowanym przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. W 2019 roku otrzymała wyróżnienie, natomiast w 2021 roku III miejsce w konkursie malarskim „A co z wartościami” organizowanym przez Ośrodek Pamięć i Przyszłość we Wrocławiu. Kilkukrotna laureatka Stypendium Grupy Eurocash, Stypendium Rektora Akademii Sztuk Pięknych oraz Stypendium Klubu Krakowskiego. 

Maluje głównie portrety oraz sceny figuratywne, inspirując się sztuką dawnych mistrzów. Obecnie kontynuuje cykl malarski „Spotkanie”. Zajmuje się projektowaniem graficznym, tworzeniem ilustracji do tekstu, a także prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij