warsztaty narciarskie

Warsztaty narciarskie i snowboardowe dla ED

Warsztaty narciarskie i snowboardowe dla Uczniów edukacji domowej w ramach Montessori Mountain Schools
24-28 lutego 2020

O warsztatach

Pod koniec lutego zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim. Okazją do tego będą kolejne już Warsztaty Narciarskie prowadzone przez trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej Freeridesport.

Zapraszamy Dzieci i Młodzież na naukę jazdy na nartach i na doskonalenie, zdobytych już, narciarskich umiejętności. Nowością na tegorocznych warsztatach będzie dodatkowa grupa snowboardowa dla „deskarzy”- debiutantów (czyli szkolenie od podstaw). 

Warsztatowe zajęcia odbędą się w dniach 25.02 (wtorek) – 28.02 (piątek) 2020. na słowackich Sihelnych Grunikach.

Tydzień na nartach rozpoczynamy w poniedziałek, tj. 24.02.2020. – to dzień organizacyjny, czas na zakwaterowanie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, możliwość sprawdzenia i dopasowania butów i nart, dopracowanie szczegółów logistycznych.

Od wtorku (25.02) Rodzice przywożą dzieci rano na lekcje, które rozpoczynamy o godzinie 9.00, półgodzinną przerwę na drugie śniadanie planujemy o godzinie 11.30, kończymy zajęcia o godzinie 13.00. Przypominamy o konieczności stosownego ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów – jeździmy po słowackiej stronie granicy. 

Zgłoszenia

Zgłoszenia na Warsztaty Narciarskie oraz wszelkie pytania z nimi związane prosimy przesyłać na adres: info@dendysski.pl.

Opłata za udział w tegorocznych Warsztatach wyniesie 100 PLN od każdego zgłoszonego Ucznia MMS. Wpłaty (z imieniem i nazwiskiem Uczestnika) prosimy przekazywać po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na rachunek bankowy Fundacji:
– ING Bank
– 06105010251000002316918701
W przypadku konieczności odwołania zajęć warsztatowych ze względów pogodowych wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta Wpłacających. 

Uczestnikom zapewniamy wykwalifikowaną opiekę instruktorską oraz karnet narciarski na czas trwania warsztatów. Ze względu na to, że chcemy zagwarantować miejsca warsztatowe dla możliwie wszystkich zainteresowanych „homeschoolersów” przyjmujemy zapisy tylko aktualnych Uczniów ED MMS poczynając od klasy I Szkoły Podstawowej i kończąc na ostatniej klasie LO.

Wpis na listę uczestników potwierdzamy po otrzymaniu przelewu opłaty warsztatowej na konto Fundacji. W przypadku rezygnacji z miejsca warsztatowego opłatę zwracamy po zgłoszeniu się innego Uczestnika na zwolnioną rezerwację. Osoby spoza ED (Rodzice, Rodzeństwo, Koledzy) zainteresowane nauką jazdy na nartach będą mogły skorzystać z lekcji z instruktorami po zakończeniu zajęć warsztatowych.

Noclegi

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc noclegowych dla chętnych rodzin w Domu Gościnnym „U Sawickich”. Jeżeli są Państwo zainteresowani noclegiem w Krzyżowej i otrzymali Państwo potwierdzenie zapisu na warsztaty, prosimy o kontakt w sprawie noclegów pod adresem: fundacja@szkolamontessori.com.pl.

Czekamy na Was już wkrótce – do zobaczenia na śniegu! 

Udostępnij