warsztaty narciarskie

Warsztaty narciarskie dla uczniów edukacji domowej

Korzystając z otwarcia ośrodków narciarskich postanowiliśmy zorganizować, tradycyjnie już pod koniec lutego, coroczne Warsztaty Narciarskie MMS. Zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim pod okiem trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej Freeridesport.

Zapraszamy Dzieci i Młodzież na naukę jazdy na nartach i na doskonalenie, zdobytych już, narciarskich umiejętności. 

Tegoroczne Warsztaty odbędą się w warunkach reżimu sanitarnego i z zachowaniem wszelkich reguł obowiązujących w tym czasie w związku z trwającą epidemią. Zmienia się też organizacja warsztatowych dni!  

W związku z tym prosimy o dokładne zapoznanie się z planem i zasadami, które pozwolą nam sprawnie przeprowadzić wszystkie warsztatowe zajęcia oraz zadbać o bezpieczeństwo wszystkich  Uczestników. 

Na Warsztatach spotykamy się w dniach 23.02 (wtorek) – 26.02 (piątek) 2021 w dwóch lokalizacjach: 

 1. dzieci jeżdżące, radzące sobie na trasie czerwonej i potrafiące korzystać z wyciągu krzesełkowego – ośrodek Pilsko-Jontek,
  wyciąg nr 1 (Kamienna-Solisko),
  trasa nr 1A;
  ul. Narciarska, 34-335 Korbielów
 2. dzieci chcące przypomnieć sobie narciarskie umiejętności i debiutanci – trasa przy Przedszkolu Dimbo,
  wyciąg orczykowy,
  ul.Pod Buczynką 3, 34-335 Korbielów

Na terenie ośrodków narciarskich OBOWIĄZUJE ZASADA ZAKRYWANIA UST I NOSA ORAZ ZACHOWANIA DYSTANSU SPOŁECZNEGO. 

Plan warsztatów

Tydzień na nartach rozpoczynamy w poniedziałek, 22.02.2021. To dzień organizacyjny, czas na zakwaterowanie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, możliwość sprawdzenia i dopasowania butów i nart, dopracowanie szczegółów logistycznych.  

Od wtorku (23.02.2021) Rodzice przywożą dzieci rano na lekcje, które rozpoczynamy o: 

 • 1 grupa na wyciągu Kamienna –Solisko o godzinie 8.30, półgodzinną przerwę na drugie śniadanie planujemy o godzinie 10.30, kończymy zajęcia o godzinie 12.30.  
 • 2. grupa na wyciągu Dimbo o godzinie 9.00, półgodzinną przerwę na drugie śniadanie planujemy o godzinie 11.30, kończymy zajęcia o godzinie 13.00. 

Na czas przerwy Warsztatowiczów odbierają Rodzice! – przypominamy, że lokale gastronomiczne są nieczynne.

Przypominamy o konieczności stosownego ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów – polisa NNW z OC uwzględniająca narciarstwo. 

Zgłoszenia

Zgłoszenia na Warsztaty Narciarskie oraz wszelkie pytania z nimi związane prosimy przesyłać na adres: info@dendysski.pl

WAŻNE!  

Zgłoszenie na Warsztaty oznacza akceptację zasad obowiązujących w ośrodku narciarskim w związku  z panującą epidemią oraz regulacji operatora ośrodka narciarskiego Pilsko i Dimbo w zakresie korzystania z urządzeń wyciągowych i tras narciarskich (link). Uczestnik warsztatów zobowiązany jest stosować się do poleceń instruktora wydawanych w związku i w czasie trwania Warsztatów. Rodzice lub Opiekunowie prawni Uczestnika Warsztatów przyjmują do wiadomości, iż uprawianie narciarstwa jest sportem wysokiego ryzyka oraz deklarują, że stan zdrowia Uczestnika Warsztatów pozwala na Jego udział w szkoleniu narciarskim.  

Koszt

Opłata za udział w tegorocznych Warsztatach wyniesie 100 PLN od każdego zgłoszonego Ucznia MMS. Wpłaty (z imieniem i nazwiskiem Uczestnika) prosimy przekazywać po otrzymaniu  potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na rachunek bankowy Fundacji:
Bank ING
06105010251000002316918701

W przypadku konieczności odwołania zajęć warsztatowych ze względów pogodowych wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta Wpłacających. 

Uczestnikom zapewniamy wykwalifikowaną opiekę instruktorską oraz karnet narciarski na czas trwania warsztatów. Ze względu na to, że chcemy zagwarantować miejsca warsztatowe dla możliwie wszystkich zainteresowanych „homeschoolersów” przyjmujemy zapisy tylko aktualnych Uczniów ED MMS poczynając od klasy I Szkoły Podstawowej i kończąc na ostatniej klasie LO. Wpis na listę uczestników potwierdzamy po otrzymaniu przelewu opłaty warsztatowej na konto Fundacji. W przypadku rezygnacji z miejsca warsztatowego opłatę zwracamy po zgłoszeniu się innego Uczestnika na zwolnioną rezerwację.  

Osoby spoza ED (Rodzice, Rodzeństwo, Koledzy) zainteresowane nauką jazdy na nartach będą mogły skorzystać z lekcji z instruktorami po zakończeniu zajęć warsztatowych. 

Czekamy na Was już wkrótce!
Do zobaczenia na śniegu!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram