12fee38c3783855466ecdd60d574456f_f6019

Warsztaty Narciarskie dla uczniów Edukacji Domowej Montessori Mountain Schools

W połowie grudnia, jak co roku, zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim. Okazją do tego będą kolejne już Warsztaty Narciarskie prowadzone przez trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej FreerideSport . Zapraszamy Dzieci i Młodzież na naukę jazdy na nartach i na doskonalenie , zdobytych już, narciarskich umiejętności. W ramach Warsztatów przeprowadzone zostaną też kursy kadrowe SITN PZN na stopień Demonstratora i Kwalifikanta, będące wstępem do zdobycia uprawnień instruktorskich.

Warsztatowe zajęcia odbędą się w dniach 10-14.12.2018. na słowackich Sihelnych Grunikach, a zakończymy je w sobotę 15 grudnia III Mistrzostwami ED MMS w narciarstwie alpejskim.

Tydzień na nartach rozpoczynamy w poniedziałek, 10.12.18. – to dzień organizacyjny, czas na zakwaterowanie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, możliwość rozmowy z instruktorami, dopracowanie szczegółów logistycznych. Od wtorku 11.12.18. Rodzice przywożą dzieci rano na lekcje, które rozpoczynamy o godzinie 9.00 i odbierają po ich zakończeniu o godzinie 13.00; półgodzinna przerwa na drugie śniadanie będzie o godzinie 11.30. Przypominamy o konieczność ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów – jeździmy po słowackiej stronie granicy.

Zgłoszenia na Warsztaty Narciarskie oraz wszelkie pytania z nimi związane prosimy przesyłać na adres: info@dendysski.pl.

Opłata za udział w tegorocznych Warsztatach wyniesie 50 PLN od każdego zgłoszonego Ucznia MMS. Wpłaty (z imieniem i nazwiskiem Uczestnika) prosimy przekazywać na rachunek bankowy Fundacji w Banku ING 06105010251000002316918701. W przypadku konieczności odwołania zajęć warsztatowych ze względów pogodowych wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta Wpłacających.

Uczestnikom zapewniamy wykwalifikowaną opiekę instruktorską, karnet narciarski na czas trwania warsztatów, bezpłatny udział w III Mistrzostwach MMS, pokrycie kosztów kursów kadrowych. Ze względu na to, że chcemy zagwarantować miejsca warsztatowe dla możliwie wszystkich zainteresowanych „homeschoolersów” przyjmujemy zapisy tylko aktualnych Uczniów ED MMS poczynając od klasy I Szkoły Podstawowe i kończąc na klasie III LO. Wpis na listę uczestników potwierdzamy po otrzymaniu przelewu opłaty warsztatowej na konto Fundacji. Osoby spoza ED ( Rodzice, Rodzeństwo, Koledzy) zainteresowane nauką jazdy na nartach będą mogły skorzystać z lekcji z instruktorami po zakończeniu zajęć warsztatowych.

Czekamy na Was w grudniu – do zobaczenia na śniegu!

Udostępnij