52300631a91d6bc2cb6b6a7d5dab2762_f6240

Warsztaty narciarskie dla uczniów Edukacji Domowej MMS

Pod koniec lutego zachęcamy wszystkich naszych Uczniów ED do spędzenia kilku aktywnych dni w Beskidzie Żywieckim. Okazją do tego będą kolejne już Warsztaty Narciarskie prowadzone przez trenerów Klubu Narciarskiego MMS DENDYSSKI i instruktorów Szkoły Narciarskiej Freeride Sport. Zapraszamy Dzieci i Młodzież na naukę jazdy na nartach i na doskonalenie, zdobytych już, narciarskich umiejętności.

Warsztatowe zajęcia odbędą się w dniach 26.02 – 01.03.2019. na słowackich Sihelnych Grunikach. Tydzień na nartach rozpoczynamy w poniedziałek, 25.02.19. – to dzień organizacyjny, czas na zakwaterowanie, wypożyczenie sprzętu narciarskiego, możliwość rozmowy z instruktorami, dopracowanie szczegółów logistycznych. Od wtorku 26.02.19. Rodzice przywożą dzieci rano na lekcje, które rozpoczynamy o godzinie 9.00 i odbierają po ich zakończeniu o godzinie 13.00; półgodzinna przerwa na drugie śniadanie będzie o godzinie 11.30. Przypominamy o konieczność ubezpieczenia Dzieci na czas trwania warsztatów – jeździmy po słowackiej stronie granicy.

Zgłoszenia na Warsztaty Narciarskie oraz wszelkie pytania z nimi związane prosimy przesyłać na adres: info@dendysski.pl.

Opłata za udział w tegorocznych Warsztatach wyniesie 50 PLN od każdego zgłoszonego Ucznia MMS. Wpłaty (z imieniem i nazwiskiem Uczestnika) prosimy przekazywać po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia na rachunek bankowy Fundacji w Banku ING 06 1050 1025 1000 0023 1691 8701. W przypadku konieczności odwołania zajęć warsztatowych ze względów pogodowych wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta Wpłacających.

Uczestnikom zapewniamy wykwalifikowaną opiekę instruktorską, karnet narciarski na czas trwania warsztatów. Ze względu na to, że chcemy zagwarantować miejsca warsztatowe dla możliwie wszystkich zainteresowanych „homeschoolersów” przyjmujemy zapisy tylko aktualnych Uczniów ED MMS poczynając od klasy I Szkoły Podstawowej i kończąc na ostatniej klasie LO. Wpis na listę uczestników potwierdzamy po otrzymaniu przelewu opłaty warsztatowej na konto Fundacji. Osoby spoza ED (Rodzice, Rodzeństwo, Koledzy) zainteresowane nauką jazdy na nartach będą mogły skorzystać z lekcji z instruktorami po zakończeniu zajęć warsztatowych.

UWAGA, w dniach 11-13 marca 2019 planujemy zorganizowanie warsztatów skiturowych w Tatrach przeznaczonych dla rodziców naszych uczniów. Zakładamy, że Rodzic pełni rolę osoby wprowadzającą w świat wędrowania na nartach. Szczegóły warsztatów i zasady udziału wyślemy Państwu pod koniec stycznia 2019.

Czekamy na Was w lutym – do zobaczenia na śniegu!

Udostępnij