warsztatyed

Warsztaty montessori dla rodziców z ED

Serdecznie zapraszamy rodziców uczących dzieci w domu na tygodniowe warsztaty Montessori do naszej szkoły w Kolebach k. Żywca. Podczas warsztatów nasi nauczyciele zaprezentują wybrane pomoce montessoriańskie z różnych dziedzin i podpowiedzą, jak wprowadzać elementy metody Montessori w edukacji domowej.

Plan
Tydzień rozpoczniemy w poniedziałek 4 listopada o 15.00 i zakończymy w piątek 8 listopada o godzinie 12.00.

W planie:
4 listopada (poniedziałek) – 15.00-19.00 Warsztaty „Pierwsze kroki w metodzie Montessori” (Katarzyna Szczotka, Anna Ługowska)
5 listopada (wtorek) – 15.00-19.00 Warsztaty matematyczne (Katarzyna Szczotka)
6 listopada (środa) – 15.00-19.00 Warsztaty językowe (Anna Skrabska)
7 listopada (czwartek) – 15.00-19.00 Inspiracje przyrodnicze (Agnieszka Kruczyńska-Kędzior)
8 listopada (piątek) – 10.30-12.00 Podsumowanie warsztatów, czas na pytania i rozmowę

Podczas tygodnia warsztatów uczestnicy będą mogli dwukrotnie obserwować pracę własną dzieci w naszych pracowniach.

Codziennie wieczorem będzie również czas na rozmowę z prowadzącymi i wymianę doświadczeń z innymi rodzicami. Właśnie dlatego wszyscy warsztatowicze mają zapewniony nocleg w Krzyżowej (Jana Pawła II 190).

Koszty
Koszt warsztatów to:
160 zł – dla rodziców z naszych szkół
660 zł – dla osób nie związanych z naszymi szkołami
W cenie wliczony jest koszt noclegów oraz koszt samych warsztatów.

Miejsce noclegu:
Dom gościnny Oli i Marcina Sawickich
Jana Pawła II 190
34-335 Krzyżowa

Zapisy
Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona do 25 osób. Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe, niestety nie ma możliwości przyjechania całymi rodzinami.

W celu zapisania się na warsztaty, prosimy o kontakt pod adresem: fundacja@szkolamontessori.com.pl.