kreatywne

Warsztaty kreatywnego myślenia i uczenia się w krakowskim LED

Kolejny raz spotkaliśmy się w naszym nowym, stałym lokum, które coraz bardziej przypomina przyjazny kąt.

Tego dnia przyszła do nas Pani Jola Wiśniewska z warsztatami o kreatywnym uczeniu się. Nie zabrakło pracy zespołowej, dyskusji, a także nowatorskiego sposobu rozmów bez słów (za to z wykorzystaniem pisaków!).

Kiedy pożegnaliśmy Panią Jolę hucznymi oklaskami i podziękowaniami, przyszła pora na stały punkt programu, czyli jedzenie pysznych dań, systematycznie przywożonych przez niektórych z nas. Tradycyjnie w tym czasie graliśmy również w gry i zagłębialiśmy się w ciekawych rozmowach.

Na koniec spotkania ustaliliśmy jeszcze wstępnie z naszym kochanym tutorem, co właściwie chcielibyśmy robić w tym roku podczas spotkań LED i zadowoleni rozpłynęliśmy się w podgrupkach po ulicach Krakowa, by spotkać się znów za dwa tygodnie.

Udostępnij