zagle

Warsztaty górskie i VII Wyprawa Żeglarska

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na dwa wydarzenia terenowe, które odbędą się w sierpniu i we wrześniu.

Warsztaty górskie „Góry na początek”

W terminie od 21 do 27 sierpnia w naszym ulubionym schronisku na Hali Rysianka odbędą się stacjonarne warsztaty górskie pt. „Góry na początek”. Zapraszamy tych, którzy gotowi są spędzić tydzień w górach bez rodziców i w bardzo przyjemnej scenerii (i pod dobrą opieką) zdobyć pierwsze, samodzielne doświadczenia górskie. 

VII Wyprawa Żeglarska

Od 24 do 30 września odbędzie się VII Wyprawa Żeglarska. Startujemy – jak dotychczas miało to miejsce – w Giżycku. W tym przedsięwzięciu mogą uczestniczyć również rodzice. W czasie rejsu eksplorujemy największe jeziora mazurskie, mieszkamy na jachtach (z ogrzewaniem!), sami przygotowujemy posiłki, a w dogodnych do tego miejscach po dniu pod żaglami palimy ogniska i śpiewamy szanty.


Zgłoszenia na obydwa wydarzenia należy przesyłać na adres adam.kaliszuk@szkolamontessori.com.pl (w temacie maila piszemy „góry” lub „żagle” – lub „góry i żagle”).

PS. Mamy jeszcze 3 miejsca na wędrowne warsztaty górskie dla młodszych (klasa II-VI), które zaczynają się w sobotę 17 lipca i trwają do 23 lipca. Można się zgłaszać – kontakt powyżej! W planie noclegi w schroniskach i łagodne wycieczki z plecakiem na plecach!

Udostępnij