wawanalyzwach1

Warszawskie LEDy na łyżwach

17 grudnia grupa LED Jacka Przeciszewskiego spotkała się na spotkanie przedświąteczne. Rozpoczęliśmy od wspólnej jazdy na łyżwach na Rynku Starego Miasta.

Jeździło się fantastycznie, przez godzinę graliśmy w berka, goniąc się po całym lodowisku. Potem przejechaliśmy do naszego lokalu na Rakowiecką, gdzie najpierw troszkę się posililiśmy, potem składaliśmy życzenia świąteczno-noworoczne, a następnie wręczaliśmy sobie prezenty, które musiały być na pierwszą literę imienia lub nazwiska osoby obdarowywanej.

Najczęściej powtarzającym się motywem były skarpetki w różnej formie, kroju i kolorach. Na zakończenie udało nam się jeszcze 2 razy całą grupą zagrać w mafię! Spotkanie dało nam dużo energii i już nie możemy się doczekać spotkania styczniowego! 👋

Udostępnij