wakacyjny plener

Wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii w malowniczej Umbrii

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii w malowniczej Umbrii w terminie od 13 do 21 lipca 2019 r.

Podczas pleneru tradycyjnie będziemy poświęcali większość czasu na doskonalenie rysunku podziwiając architekturę i krajobraz Umbrii. Będziemy mieli okazję poznać nowe techniki rysunku z natury, wziąć udział w warsztatach kaligrafii, posłuchać wykładów oraz wspólnie porozmawiać o rysunku. Większość czasu będzie przeznaczona na warsztaty, a naszymi przewodnikami artystycznymi będą Ola Sawicka oraz dr Mirosław Orzechowski. 

Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w Umbria Jass Festiwal 2019 w Perugii. 

Rysując odwiedzimy m. in. Perugię, Todi i Orvieto. 

Na plener serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w rysunku oraz kaligrafii. Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł od osoby. W ramach opłaty zapewniamy przejazd, noclegi, codziennie warsztaty i spotkania na temat rysunku oraz kaligrafii, opowieści o odwiedzanych miejscach, ubezpieczenie oraz opiekę pilota.

Każdy uczestnik żywi się we własnym zakresie. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, a w czasie naszego pobytu we Włoszech dwa razy (na początku i pod koniec) zatrzymamy się na zakupy w supermarkecie. Będzie można też skorzystać z restauracji znajdującej się na miejscu. 

Mieszkać będziemy w niewielkiej (bardzo małej) miejscowości Collazzone, w samym sercu Umbrii. Tutaj jest link do miejsca, w którym się zatrzymamy http://www.casavacanzeripaalta.it. A podczas tygodnia warsztatów towarzyszyć nam będzie widok na cała Umbrię, obecność niezastąpionych nauczycieli – Mirka i Oli, towarzystwo dobrze nam już znanych gospodarzy, basen na wyciągnięcie ręki, kawa w miasteczku oraz dobra pogoda. 

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową na adres: m.sawicka93@gmail.com

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszam serdecznie!

Marysia Sawicka

Udostępnij