wakacyjny plener

Wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii w malowniczej Umbrii

Serdecznie zapraszamy wszystkich na wakacyjny plener oraz warsztaty kaligrafii w malowniczej Umbrii w terminie od 13 do 21 lipca 2019 r.

Podczas pleneru tradycyjnie będziemy poświęcali większość czasu na doskonalenie rysunku podziwiając architekturę i krajobraz Umbrii. Będziemy mieli okazję poznać nowe techniki rysunku z natury, wziąć udział w warsztatach kaligrafii, posłuchać wykładów oraz wspólnie porozmawiać o rysunku. Większość czasu będzie przeznaczona na warsztaty, a naszymi przewodnikami artystycznymi będą Ola Sawicka oraz dr Mirosław Orzechowski. 

Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w Umbria Jass Festiwal 2019 w Perugii. 

Rysując odwiedzimy m. in. Perugię, Todi i Orvieto. 

Na plener serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek i stopień zaawansowania w rysunku oraz kaligrafii. Koszt wyjazdu wynosi 1600 zł od osoby. W ramach opłaty zapewniamy przejazd, noclegi, codziennie warsztaty i spotkania na temat rysunku oraz kaligrafii, opowieści o odwiedzanych miejscach, ubezpieczenie oraz opiekę pilota.

Każdy uczestnik żywi się we własnym zakresie. W każdym apartamencie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, a w czasie naszego pobytu we Włoszech dwa razy (na początku i pod koniec) zatrzymamy się na zakupy w supermarkecie. Będzie można też skorzystać z restauracji znajdującej się na miejscu. 

Mieszkać będziemy w niewielkiej (bardzo małej) miejscowości Collazzone, w samym sercu Umbrii. Tutaj jest link do miejsca, w którym się zatrzymamy http://www.casavacanzeripaalta.it. A podczas tygodnia warsztatów towarzyszyć nam będzie widok na cała Umbrię, obecność niezastąpionych nauczycieli – Mirka i Oli, towarzystwo dobrze nam już znanych gospodarzy, basen na wyciągnięcie ręki, kawa w miasteczku oraz dobra pogoda. 

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą mailową na adres: m.sawicka93@gmail.com

Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszam serdecznie!

Marysia Sawicka

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram