10-49-36 DSC00099

Święto Leśnej Edukacji + Wiosenny Zlot Edukacji Domowej

Kochani, w tym roku, przy okazji Wiosennego Zlotu Edukacji Domowej (12 czerwca 2022), zapraszamy Was również na Święto Leśnej Edukacji (11 czerwca 2022), czyli open air festiwal myśli i praktyk edukacyjnych, który odbędzie się dzień wcześniej w Krzyżówkach.

W programie Święta Leśnej Edukacji znajduje się m.in.:

  • marszobieg na orientację,
  • stanowiska pasjonatów leśnej edukacji,
  • panel dyskusyjny.

W programie Wiosennego Zlotu Edukacji Domowej tradycyjnie odbędą się m.in.:

  • spotkania dotyczące ED,
  • zajęcia sportowe dla dzieci, 
  • debata portalu Edukacja: można inaczej,
  • spotkanie z Marią Berlińską,
  • i wiele, wiele więcej!

Oba wydarzenia zapowiadają się niezwykle ciekawie, a dla Waszej wygody podzieliliśmy opisy poszczególnych wydarzeń, żeby można było łatwiej nad tym zapanować. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni baner poniżej!

Udostępnij