spotkanie1

Spotkania informacyjne dla SP i LO edukacji domowej we Wrocławiu

Już 11 maja zapraszamy na spotkania informacyjne dla zainteresowanych rekrutacją do naszych szkół w ramach edukacji domowej we Wrocławiu.

Jeśli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany takim spotkaniem, prosimy, przekażcie tę informację dalej 🙏🏻

Spotkanie dla zainteresowanych szkołą podstawową odbędzie się 11 maja (środa) w godzinach:

• 16.30 – klasy 0-3
  • 18.00 – klasy 4-8

Zapraszamy do sali nr 43 w budynku Szkoły ALA (Autorskie Licea Artystyczne), przy ul. Robotniczej 36-38 we Wrocławiu.

Spotkanie dla zainteresowanych liceum odbędzie się również 11 maja o godzinie 17:30 w sali nr 105 w budynku Szkoły ALA (Autorskie Licea Artystyczne), przy ul. Robotniczej 36-38 we Wrocławiu.

W przypadku spotkania dla licealistów, chęć uczestnictwa należy zgłosić, wypełniając krótką ankietę.

Do zobaczenia!