spotkanie informacyjne

Spotkanie informacyjne o edukacji domowej w Bielsku-Białej

Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani edukacją domową na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 25 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 18.00 w naszym Montessori Open Space w Bielsku-Białej (ul. Komorowicka 36). 

Specjalnie dla wszystkich, którzy nie dadzą rady dotrzeć do Bielska-Białej przygotujemy transmisję na żywo, która odbędzie się na naszym Facebooku.

W trakcie spotkania podzielimy się naszym doświadczeniem pracy z rodzinami w ramach edukacji domowej w całej Polsce oraz odpowiemy na Wasze pytania i wątpliwości. Spotkanie skierowane jest do rodziców oraz starszej młodzieży, która staje przed wyzwaniem samodzielnego podjęcia decyzji o przejściu na edukacji domowej, jak i dla tych, którzy chcą się dopiero dowiedzieć, czym jest edukacja domowa.

Opowiemy o praktycznych zagadnieniach związanych z ED, o tym jakie formalności trzeba spełnić i jak się zapisać. Poruszymy kwestię roku szkolnego, egzaminów i innych obszarów, które Was zainteresują. Opowiemy również o tym, do czego Was zapraszamy w ramach naszych szkół na Śląsku, Mazowszu, w Małopolsce, Wielkopolsce, Dolnym Śląsku oraz województwie zachodniopomorskim.

Spotkanie poprowadzą Ola i Marcin Sawiccy, a patronem wydarzenia jest portal Edukacja: można inaczej, na którym znajdziesz dużo ciekawych artykułów, tekstów, podcastów i innych materiałów również dotyczących ED.

Zapraszamy gorąco wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania oraz tych, którymi kieruje czysta ciekawość lub chęć poznania innych rodzin z ED!

Do zobaczenia 25 kwietnia o godzinie 18.00 w bielskim Montessori Open Space przy ul. Komorowickiej 36!

Udostępnij