rekrutacja

Spotkanie informacyjne o Domu Montessori, czyli innowacji pedagogicznej w Koszarawie

Gorąco zapraszamy Was na spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy Wam o Domu Montessori, czyli innowacji pedagogicznej, którą rozpoczynamy w Koszarawie!

Spotkanie odbędzie się w budynku Domu Montessori (Koszarawa 142) w dniu 17 maja o godzinie 18.00.

W końcu przyszedł czas, żeby wyjaśnić Wam, o co w tym wszystkim chodzi. W trakcie spotkania opowiemy o wszystkim, co związane z innowacją pedagogiczną, którą wprowadzamy. O ocenach (a raczej ich braku), o tym, dlaczego nie będzie prac domowych i innych najważniejszych założeniach, o których więcej, możecie już teraz przeczytać na stronie Domu Montessori!

Będzie również okazja do zadawania pytań i spotkania się z osobami tworzącymi tę nową przestrzeń.

Udostępnij