krakhybrydowespotkanie1

Spotkanie hybrydowe krakowskiego LEDu

W Małopolsce trwają ferie, ale krakowskie LEDy nie zwalniają. Nie straszne nam też izolacje i kwarantanny, bo w ciekawych spotkaniach okazuje się, można uczestniczyć hybrydowo! Nieobecni z powodów losowych zasiedli w domach przed swoimi laptopami i mimo problemów technicznych udało się razem podjąć wyzwanie wspólnej pracy. Cele mamy ambitne
– pierwszy – wspólny projekt całej grupy
– drugi – wiosenny wyjazd w pełni zaplanowany i zorganizowany przez młodzież.

Po trudach planowania i wymyślania koncepcji projektu, podziękowaliśmy zaangażowanym uczestnikom spotkania online, a obecni wybrali się na obiecane łyżwy. Pogoda nam dopisała, co miało też swoje minusy – spory tłum na lodowisku. Dlatego też część wybrała aktywność fizyczną na lodowej tafli, a druga część integracyjne dyskusje przy posiłkach regeneracyjnych 😉 Wszyscy wyglądali na zadowolonych.

Udostępnij