spotkaniekrk

Spotkania informacyjne ED w Krakowie

Już 21 maja, we wtorek, w Krakowie odbędą się spotkania informacyjne dla rodziców zainteresowanych edukacją domową w ramach naszych szkół, oraz spotkanie informacyjne dotyczące Klas Montessori LO ED.

Spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych ED w naszych szkołach odbędzie się o godzinie 17.00 w budynku Katolickiego Gimnazjum Montessori mieszczącego się przy ul. Księdza Stefana Pawlickiego 1 w Krakowie. Spotkanie poprowadzi Ola Sawicka.

O godzinie 18.00, zaraz po zakończeniu spotkania dla rodziców odbędzie się spotkanie informacyjne dla licealistów zainteresowanych dołączeniem do Klas Montessori LO ED (więcej o klasach znajdziesz tutaj). Spotkanie poprowadzi Janek Sawicki – tutor w grupach krakowskich. 

Zapraszamy gorąco wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania oraz tych, których kieruje czysta ciekawość!

Do zobaczenia 21 maja o godz. 17.00 w Krakowie!

Udostępnij