sp i lo Wrocław

O Nas

Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Niepubliczne Liceum Fundacji Królowej Świętej Jadwigi powstały z pragnienia wywierania wpływu na otaczającą nas rzeczywistość.

Nasze szkoły są odpowiedzią na potrzeby rodziców i ich dzieci na Dolnym Śląsku, które uczą się w ramach edukacji domowej. Jest to dla Nas ogromna radość, kiedy wiemy, że możemy być wsparciem i pomocą dla Naszych uczniów i ich rodziców.
Nasi uczniowie mogą korzystać z oferty, nie tylko wrocławskiej szkoły, ale wszystkich szkół Fundacji w całej Polsce.

Kontakt

ADRES

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące
Fundacji Królowej Świętej Jadwigi we Wrocławiu
Ul. Robotnicza 36-38, 53-608 Wrocław

Biuro Szkoły jest czynne w następujących godzinach:

  • Poniedziałek 10:00 – 15:00
  • Wtorek 10:00 – 14:00
  • Środa 10:00 – 15:00
  • Czwartek 10:00 – 15:00

Należy korzystać z WEJŚCIA BOCZNEGO przy szkolnym parkingu – z ul. Robotniczej trzeba skręcić w ul. Góralską, a następnie w lewo, w bramę za budynkiem szkoły. Można tam wjechać samochodem i zaparkować na szkolnym parkingu. WEJŚCIE BOCZNE znajduje się po lewej stronie parkingu, a biuro szkoły zaraz przy wejściu, po prawej stronie.

KONTAKT

Biuro: 

Agnieszka Jakoniuk, Dyrektor SP

Marzena Horyza, Dyrektor LO

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.