sp i lo Ostrów Wielkopolski

SP i LO Wrocław

ADRES

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące
Fundacji Królowej Świętej Jadwigi we Wrocławiu
Ul. Robotnicza 36-38, 53-608 Wrocław

Biuro Szkoły jest czynne w następujących godzinach:

  • Poniedziałek 10:00 – 15:00
  • Wtorek 10:00 – 14:00
  • Środa 10:00 – 15:00
  • Czwartek 10:00 – 15:00

Należy korzystać z WEJŚCIA BOCZNEGO przy szkolnym parkingu – z ul. Robotniczej trzeba skręcić w ul. Góralską, a następnie w lewo, w bramę za budynkiem szkoły. Można tam wjechać samochodem i zaparkować na szkolnym parkingu. WEJŚCIE BOCZNE znajduje się po lewej stronie parkingu, a biuro szkoły zaraz przy wejściu, po prawej stronie.

KONTAKT

Biuro: 

Agnieszka Jakoniuk, Dyrektor SP

Marzena Horyza, Dyrektor LO

Dojazd samochodem

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.