sp i lo Ostrów Wielkopolski

O Nas

Szkoła w Ostrowie Wielkopolskim, to tak naprawdę dwie szkoły, czyli Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi. Powstała w odpowiedzi na potrzeby rodzin EDukujących dzieci w domu na terenie całej Wielkopolski. Obie szkoły, podobnie jak wszystkie placówki prowadzone przez Fundację, są bezpłatne.

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.