sp i lo Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski

KONTAKT

Kamila Chatian 508 329 008, kamila.chatian@szkolamontessori.com.pl

Bogumiła Masłowska 608222206, bogumila.maslowska@szkolamontessori.com.pl

kontakt

Kamila Chatian 508 329 008, kamila.chatian@szkolamontessori.com.pl

Bogumiła Masłowska 608222206, bogumila.maslowska@szkolamontessori.com.pl

Dojazd samochodem

Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe na terenie szkoły i w okolicy.

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.