OFERTA DLA UCZNIÓW LICEUM W WIELKOPOLSCE

Nasza oferta dla uczniów liceum ogólnokształcącego edukacji domowej:

​Cykl Uczymy jak się uczyć – efektywne metody przetwarzania informacji, podział na moduły: szybkie czytanie, pamięć i koncentracja, notowanie na zasadzie MM (Mapy Myśli). (1 raz w miesiącu spotkanie stacjonarne – 6 spotkań 3-4 godzinnych, kursy ONLINE)

Wyjazdy – uniwersytety, wykłady, warsztaty itp

Ciekawi świata – warsztat przyrodniczy

Doradztwo zawodowe

Targi Edukacyjne

Kursy pierwszej pomocy -stacjonarnie

Spotkania z tutorem – 1 raz w miesiącu

Konkurs szybkiego czytania

Konkurs turystyczno – geograficzny

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.