sp i lo Grodzisk Mazowiecki

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez poprzez link lub przez stronę na Facebook’u.

Pracownia Montessori, ceramika, kaligrafia

    Okres:
  • styczeń-marzec, zapisy dostępne są w w pierwszym tygodniu grudnia 3-7.12.2018
  • kwiecień- czerwiec dostępne będą w pierwszym tygodniu marca 4-8.03.2019.

Pracownia Stolarska

Zapisy odbywają się na warsztaty w poniedziałki lub czwartki na bieżąco w dowolnym momencie roku. Zapisy takie wynikają z konieczności uczestniczenia w warsztatach rodziców wraz dziećmi, zapisujecie się wiedząc, że macie możliwość być z dzieckiem w stolarni w danym dniu.

Warsztaty

  • Grupa wsparcia ED z Agnieszką Stein,

  • warsztaty Montessori dla rodziców i nauczycieli,

  • warsztaty Umiejętności komunikacyjnych i wychowawczych z Marią Berlińską,

  • warsztaty przedmiotowe

  • warsztaty kulinarne 

Zapisy – ogłaszane są na bieżąco – zatem zachęcamy do zapisania się do newslettera i odwiedzania naszej strony.

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.

zamknij