sp i lo Grodzisk Mazowiecki

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez poprzez link lub przez stronę na Facebook’u.

Pracownia Montessori, ceramika, orkiestra

Zajęcia odbywają się w trzech turach w trakcie roku szkolnego:

  • październik – grudzień, zapisy dostępne poprzez bookero i zarezerwuj teraz na fb po 16.09.19
  • styczeń-marzec, zapisy dostępne poprzez bookero i zarezerwuj teraz na fb po 16.12.19
  • kwiecień- czerwiec, zapisy dostępne poprzez bookero i zarezerwuj teraz na fb po 16.03.20.

Zajęcia nie odbywają się podczas ferii, egzaminów zewnętrznych i sesji egzaminacyjnych.

Pracownia Stolarska

Zapisy dostępne są na bieżąco w dowolnym momencie roku. Zapisy takie wynikają z konieczności uczestniczenia w warsztatach rodziców wraz dziećmi, zapisujecie się wiedząc, że macie możliwość być z dzieckiem w stolarni w danym dniu. Terminy warsztatów dostępne na bookero. Do pracowni zapraszamy również poza terminami warsztatów na pracę własną po wcześniejszym umówieniu.

Warsztaty

  • Grupa wsparcia ED z Agnieszką Stein,

  • warsztaty Montessori dla rodziców i nauczycieli,

  • warsztaty Umiejętności komunikacyjnych i wychowawczych z Marią Berlińską,

  • warsztaty przedmiotowe

  • warsztaty kulinarne 

Zapisy – ogłaszane są na bieżąco – zatem zachęcamy do zapisania się do newslettera i odwiedzania naszej strony.

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.

zamknij