sp i lo Grodzisk Mazowiecki

Spacer po warszawskiej Pradze

Ostatnie spotkanie warszawskiej grupy LED prowadzonej przez Dżemilę Sulkiewicz odbyło się w formie spaceru po warszawskiej Pradze. Odkrywaliśmy klimatyczne podwórka, kapliczki wokół bazaru Różyckiego, ale

Czytaj więcej »

Spacer po warszawskiej Pradze

Ostatnie spotkanie warszawskiej grupy LED prowadzonej przez Dżemilę Sulkiewicz odbyło się w formie spaceru po warszawskiej Pradze. Odkrywaliśmy klimatyczne podwórka, kapliczki wokół bazaru Różyckiego, ale

Czytaj więcej »

Spacer po warszawskiej Pradze

Ostatnie spotkanie warszawskiej grupy LED prowadzonej przez Dżemilę Sulkiewicz odbyło się w formie spaceru po warszawskiej Pradze. Odkrywaliśmy klimatyczne podwórka, kapliczki wokół bazaru Różyckiego, ale

Czytaj więcej »

Grodzisk Mazowiecki

Dojazd samochodem

Dla zmotoryzowanych nawigacja kieruje na koniec ulicy Dygasińskiego, natomiast szkoła mieści się na rogu głównej ulicy Na Laski i Dygasińskiego.

Współrzędne GPS: 52.1077485,20.6502597

Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe na terenie szkoły i w okolicy.

Kolejką WKD

Do stacji Piaskowa oddalonej o 700 m od naszej szkoły, dalej pieszo lub rowerem miejskim do stacji rowerowej przy ul. Okrężnej /plac zabaw, nr stacji 6812, oddalonej o 200 m od naszej szkoły.

Koleje Mazowieckie

Dojazd Kolejami Mazowieckimi do stacji Grodzisk Mazowiecki i dalej rowerem miejskim do stacji rowerowej przy ul. Okrężnej /plac zabaw, nr stacji 6812, oddalonej o 200 m od naszej   lub autobusem nr 9 – przystanek przy szkole – rozkład jazdy i cennik tutaj.

Rowerem Miejskim

Rower miejski obsługuje firma Nextbike, więcej informacji tutaj.

Biuro Szkół Fundacji

Rolą Biura Szkół Fundacji jest udzielania pomocy i informacji dotyczących pracy i działania wszystkich szkół Fundacji. Należy tam kierować wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości w kwestiach zarówno formalnych, jak i merytorycznych. Pracujące tam osoby mają też zadanie skontaktowania Państwa z konkretnymi nauczycielami i dyrektorami szkół.