slot1

Slot Art Festiwal

Grupa wrocławska licealnej grupy tutorskiej zaprasza do udziału w Slot Art Festiwalu! To jeden z największych festiwali niezależnych – ponad 400 wydarzeń w ciągu niecałych 5 dni czyli 9-13 lipca w Lubiążu pod Wrocławiem. Wspólnie budujemy miasteczko na 6000 mieszkańców i wypełniamy je możliwościami rozwoju: www.slot.art.pl

Czujcie się zaproszeni do uczestniczenia w trzech formach:

  • Możecie kupić bilet (jeszcze w tańszej cenie ze względu na trwające przedpłaty) i uczestniczycie wtedy we wszystkich wydarzeniach o każdej porze.
  • Inną opcją jest zgłoszenie się do wolontariatu – masz wtedy darmowy wjazd na festiwal w zamian za współtworzenie wraz z nami tego wydarzenia. Pojawiasz się wtedy na dniach przygotowań, w trakcie festiwalu pracujesz w rozsądnej ilości (zależy od działki które dzielą się na rozsądne, nierozsądne i szalone J) oraz pomagasz nam zwinąć festiwal w niedzielę 14-go lipca. Wszystkie szczegóły odnośnie wolontariatu slot.art.pl/pl/wolontariat/
  • Trzecią formą jest zgłoszenie się jako wykonawca (jeżeli jesteś muzykiem sugeruję na początek uczestnictwo w Slot Orkiestrze) slot.art.pl/pl/news/nabor-do-slot-art-orchestra-2019/

Proponujemy nasze wspólne spotkanie we wtorek po dyskusji w głównym kinie slotowym (w wozowni). Możemy wspólnie podsumowywać kolejne dni, przepracowując to co przeżywamy.

Oczywiście jeśli przyjedziesz jako wolontariusz i rozpoznamy się na dniach przygotowań, dajmy sobie dyskretny znak uniesioną brwią 🙂

Jeszcze jedna ważna wiadomość – wszyscy śpimy pod namiotami!

Do zobaczenia
Andrzej Horyza – tutor grupy wrocławskiej

Udostępnij