sesja

Sesja egzaminacyjna w Grodzisku Mazowieckim w terminie 27 września – 1 października 2021 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych i gotowych do podejścia do egzaminów w ramach organizowanej przez nas pierwszej sesji w tym roku szkolnym w terminie 27 września – 1 października 2021 r.

Egzaminy (ze wszystkich przedmiotów) dla klas 1-8 SP i LO będą odbywały się stacjonarnie w szkole w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Dygasińskiego 1.

Organizacja

Zgłoszenia na wszystkie egzaminy odbywają się, poprzez specjalną platformę (opis szczegółowy poniżej)Zgłoszenie na sesje należy zadeklarować najpóźniej do 19 września.

Kroki, jakie należy podjąć, żeby zapisać ucznia na egzamin to:

  1. Na stronie [egzaminy.szkolamontessori.com.pl] należy założyć Konto Główne dla rodzica
  2. W bazie danych egzaminów trzeba zarejestrować ucznia (tu będzie wymagany do podania PESEL ucznia)
  3. Żeby zgłosić ucznia na egzamin, należy wybrać właściwy dzień i przedmiot z listy dostępnych w bazie.
  4. Informacje pomocne w obsłudze aplikacji są dostępne pod adresem [egzaminy.szkolamontessori.com.pl/help]
  5. W programie jest możliwość wydrukowania aktualnych zgłoszeń na egzaminy

21 września na indywidualnym koncie na platformie zostanie udostępniony grafik zawierający datę i godzinę wyznaczonego egzaminu ustnego.

Do egzaminów pisemnych można podchodzić w godzinach 12.00 -16.00.

W przypadku wyznaczenia egzaminu ustnego na późniejszą godzinę będzie możliwość podejścia do egzaminu pisemnego w tym dniu po godzinie 16.00.  Oznacza to, że jeżeli egzamin ustny będzie wyznaczony na godzinę 18.00, można będzie podejść do egzaminu pisemnego po godzinie 16.00. Podobnie jeżeli egzamin zostanie wyznaczony na godzinę 11.00, będzie można podejść do egzaminu pisemnego przed godziną 12.00, od godziny 9.00.

Licealiści, którzy chcieliby kontaktować się z egzaminatorem poprzez swój własny e-mail (nie rodzica), proszeni są o założenie swojego własnego konta na platformie i osobiste zapisy na sesję.

Jeśli podczas egzaminów chcą Państwo skorzystać z dostosowań związanych z opiniami lub orzeczeniami prosimy wpisać to w uwagach i skontaktować się z: 

Uczniowie z orzeczeniami lub zaleceniami dotyczącymi specyficznych trudności w uczeniu mogą również  umawiać się w terminach indywidualnych.

Jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych odkryć i Waszej pracy. Prosimy, pokażcie podczas egzaminu, to co robiliście; opowiedzcie to co Was zainteresowało i sprawiło radość kiedy odkrywaliście nowe rzeczy!

Udostępnij