rozpoczęcie roku

Rozpoczynamy rok szkolny w Ostrowie Wielkopolskim

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie witam Was w gronie społeczności naszych szkół. Szkoły Podstawowej, Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim.

Choć dziś nie w biało-czarnych strojach, to jednak zaczynamy Rok Szkolny 2020/2021! Na ten nadchodzący rok szkolny już dziś życzę Wszystkim Wam uśmiechu każdego dnia i nieustającej dziecięcej ciekawości w podróży po zdobywanie wiedzy…

Co i kiedy będzie się działo?

Już dziś serdecznie zapraszam Was na Inaugurację Roku Szkolnego 2020/2021, która odbędzie się dnia 2 października 2020 roku na Lotnisku w Michałkowie/Aeroklub Ostrowski o godz. 10:00.

Nasze spotkanie będzie połączone ze Świętem Latawca.

I tu moja ogromna prośba do Was. Proszę o potwierdzenie przybycia na maila do mnie do dnia 20.09.2020. A dla chętnych… czy jest kto, wśród Was, kto chciałby czynnie uczestniczyć w Święcie Latawca, czyli w zawodach, w rywalizacji? Bardzo proszę również o informację zwrotną…

Razem podczas spotkania skonstruujemy wspólnego latawca, aby wyholować go i spojrzeć w niebo, jak pięknie lata… z wiarą i założeniami dobrej pracy w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Kochani podczas tego spotkania przedstawię Wam harmonogram pracy na najbliższy rok szkolny. Będą to między innymi informacje na temat:

  • pracownia Montessori
  • modelarni
  • warsztatów i spotkań wspierających dzieci, młodzież i rodziców
  • spotkań tematycznych i okolicznościowych oraz oferty wspólnej wszystkich szkół fundacji.

Porozmawiamy również o możliwości zdawania egzaminów we własnym rytmie nauki, już od połowy października. Spotkanie zakończymy wspólną biesiadą przy ognisku.

Bardzo proszę o informację, kto będzie z nami tego dnia/podanie liczby osób/ ze względu na obostrzenia muszę odpowiednio przygotować miejsce naszego spotkania.

Przydatne linki i nr telefonów:

Kamila Chatian – dyrektor
tel. 508329008
mail. kamila.chatian@szkolamontessori.com.pl

Bogumiła Masłowska
tel. 608222206
mail. bogumila.maslowska@szkolamontessori.com.pl

Udostępnij