Przylekow 2019 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego w Przyłękowie

Drodzy Rodzice!

Czas wakacji, odpoczynku i nabierania sił dobiega końca. W szkole trwają porządki. Pracujemy nad tym, aby przygotować to, co najważniejsze do funkcjonowania szkoły, w której będą uczyć się z nami Wasze dzieci. Wydaje nam się ważne i potrzebne, żeby spotkać się z Wami zanim rozpocznie się nowy Rok Szkolny. Zapraszamy Was na spotkanie w czwartek 29 sierpnia o godzinie 16:00. Będzie to czas na przekazanie ważnych informacji, czas na rozmowę, czas na poznanie nowych nauczycieli, którzy dołączyli do naszego zespołu.

Zapraszamy – zwłaszcza Was kochane dzieci i młodzieży – na rozpoczęcie Roku Szkolnego. Wasi wychowawcy będą na Was czekać 2 września o godzinie 9.00 w naszej szkole.

Msza Święta na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego w kościele parafialnym w Sporyszu o godzinie 8.00.

Do zobaczenia!

Wasi wychowawcy i nauczyciele

Do miłego zobaczenia

Udostępnij