nietoperz

Rodzinne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej Górnej

Serdecznie zapraszamy na rodzinne, jesienne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej Górnej, największej na Jurze, jaką można zobaczyć z przewodnikiem. Jesień to bardzo dobry czas, by podejrzeć w jaskini nietoperze, które o tej porze roku przygotowują się do zimowej hibernacji.

Chętnych zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA, przy czym pamiętajmy — każdy wpis to jedna osoba. Jeśli np. chce się zapisać cała rodzinka, to bardzo proszę o zapis każdego uczestnika osobno — to niezmiernie ułatwi odczyt listy.

Przygotowaliśmy dwa terminy do wyboru:

  • 3 XI  środa 12:00 – 13:30 – brak miejsc
  • 9 XI  wtorek 10:00 – 11:30
  • 15 XI poniedziałek 10:15 – 11:45
  • 16 XI wtorek 10:00 – 11:30 

Przewodnik: Beata Trześniewska

Koszt:

  • Uczniowie MMS – bezpłatnie
  • Dzieci do lat 3 – bezpłatnie
  • Rodzice uczniów MMS oraz osoby spoza MMS – bilet wstępu – 14 PLN/os.

Grupa może liczyć max. 40 osób. W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń wyznaczymy kolejne terminy. Na wycieczce odpowiedzialność za dzieci ponoszą rodzice. W razie pytań proszę pisać na adres: beata.trzesniewska@szkolamontessori.com.pl.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Beata Trześniewska

Udostępnij