mmsrekrutacjaprzylenkow202223

Rekrutacja na rok 2022/2023

Drodzy rodzice! Na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA 2022/2023 znajdziecie szczegóły rozpoczynającej się właśnie rekrutacji na przyszły rok szkolny. Zapraszamy do naszej szkoły zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym.

Rekrutacja składa się z:

• wypełnienia ankiety rekrutacyjnej dostępnej na stronie szkoły,
  • rozmowy z rodzicami, podczas której poznajemy się, opowiadamy o naszej szkole, ale też dowiadujemy się więcej o Państwa dzieciach,
  • w przypadku przedszkolaków, zerówkowiczów i uczniów klas 1-3 – udziału dziecka w zajęciach z pracy własnej,
  • udziału rodziców i dzieci w pikniku rekrutacyjnym.

Taka rekrutacja pozwoli Państwu poznać specyfikę naszej szkoły, która opiera się na dwóch fundamentach: metodzie Montessori (stąd zaproszenie do pracy własnej) i leśnej edukacji (stąd piknik, na którym pokażemy Państwu naszą leśną przestrzeń i opowiemy o tym, jak w niej działamy).

Ankiety rekrutacyjne prosimy składać do 25 marca. Następnie umówimy się z Państwem na spotkania indywidualne, damy też znać o pikniku. O wynikach rekrutacji poinformujemy w drugiej połowie kwietnia.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer szkoły lub mailowy: karol.stefanczyk@szkolamontessori.com.pl.