rekrutacja koszarawa2

Rekrutacja – Koszarawa i Krzyżówki

Rekrutacja – terminy:  

  • termin składania podań rekrutacyjnych – do 8 maj 2019 r. 
  • górskie wyjście rekrutacyjne – 9/10 maj 2019r. (dzieci z klas IV-VIII)  
  • terenowy piknik rodzinny  20 maj 2019 r. o godz. 16.00 (dla rodziców i dzieci z przedszkola i klas I-III)
  • ogłoszenie wyników rekrutacji – 22 maja 2019 r.

Zasady przyjęcia dziecka

Zasady rekrutacji dotyczą wszystkich nowych uczniów i przedszkolaków bez względu na miejsce zamieszkania. Aby zostać przyjętym do naszej szkoły należy:

  1. Złożyć w dniach do 8 maja 2019 w Biurze Szkoły w Koszarawie Bystrej lub w Szkole w Krzyżówkach (osobiście lub drogą pocztową), ankietę rekrutacyjną. Po złożeniu ankiety prosimy czekać na kontakt telefoniczny ze strony szkoły.
  2. Spotkać się z wychowawcą danej grupy/klasy i dyrektorem w uzgodnionym terminie, (obaj rodzice). Wychowawca zadzwoni,  aby umówić spotkanie.
  3. Umożliwić dziecku pobyt w naszej szkole przez 3 dni – w umówionym wspólnie terminie; dotyczy to wszystkich dzieci
  4. W przypadku dzieci z przedszkola i klas I-III wziąć udział w terenowym pikniku rodzinnym, który odbędzie się  w dniu 20 maja 2019 r. o godz. 16.00 w Krzyżówkach. Działania wspólne rodziców wraz z dziećmi. 
  5. W przypadku młodzieży starającej się o przyjęcie do klas IV-VIII, zamiast pikniku rodzinnego wymagany jest udział (samych kandydatów) w górskim wyjściu (z noclegiem) w terminie  9/10 maja 2019 r.

O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa 22 maja 2019r.

Udostępnij