rekrutacja3

Rekrutacja do Montessori Open Space w Bielsku-Białej

Drodzy Kandydaci do klasy Montessori Open Space,
bardzo się cieszymy, ze jesteście zainteresowani naszym pomysłem. 

Po akcji informacyjnej okazało się, że zdecydowana większość z Was mieszka daleko od Koleb, zatem zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji z Żywca na Bielsko Białą. Jeśli jeszcze znacie kogoś, kto w tej sytuacji zechciałby dołączyć, zapraszamy!

Zanim jednak podejmiecie ostateczną decyzję o dołączeniu do tej inicjatywy, chcielibyśmy dać Wam okazję byście dowiedzieli się jak najwięcej o tym, co dokładnie chcemy robić i nawzajem się poznali. Oczywiście sami też jesteśmy Was bardzo ciekawi. Skoro mamy razem spędzać całkiem sporo czasu, to ważne byśmy czuli się dobrze w swoim towarzystwie. Dlatego zapraszamy Was na biwak w dniach 17-18 czerwca. Pójdziemy do schroniska Adamy w Beskidach, spędzimy razem dwa dni, porozmawiamy, pobawimy sie. Jesteśmy przekonani, że to ważne i, że dobrze wykorzystamy ten czas. Wyjazd stanowi formę rekrutacji, dlatego jest obowiązkowy dla wszystkich kandydatów:) Szczegółowe informacje dotyczące miejsca i czasu spotkania, tego co trzeba ze soba zabrać i innych spraw organizacyjnych prześlemy Wam niebawem.

Zapisy do Montessori OPEN SPACE  w BIELSKU BIAŁEJ prosimy abyście kierowali do Mateusza Zabłockiego, który będzie tutorem tego projektu:
mateusz.liceummontessori@gmail.com

Pozdrawiamy Was serdecznie
Mateusz Zabłocki 
Ola i Marcin Sawiccy

Udostępnij