Rekrutacja do Klas LED

Drogi Licealisto,

jeżeli to czytasz to znaczy, że najprawdopodobniej jesteś zainteresowany dołączeniem do Klas Montessori LO ED (LED). Mamy nadzieję, że miałeś okazje być na spotkaniu informacyjnym lub chociaż poczytałeś o co w tym wszystkim chodzi na naszej stronie internetowej.

Nareszcie przyszedł czas na działanie – ostatni etap rekrutacji. Wystarczy, że wykonasz tych kilka kroków:

1. Umówienie się na rozmowę rekrutacyjną z tutorem ze swojego miasta, lub miasta w którym chciałbyś uczęszczać do naszych klas. Wystarczy, że napiszesz maila – szczegóły dogracie sami.

Warszawa – Dżemila Sulkiewicz Nowicka – dzemila.liceummontessori@gmail.com (rozmowy rekrutacyjne w Warszawie planowane są na 10 i 12 czerwca – prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się!)
    Kraków – Jan Sawicki  – jan.sawicki@szkolamontessori.com.pl
    Katowice – Szymon Waluś – szymon.walus@szkolamontessori.com.pl
    Wrocław – Andrzej Horyza – ahoryza@slot.org.pl
    Bielsko-Biała – Ola Sawicka – ola@szkolamontessori.com.pl

2. Chcąc zaangażować się w społeczność licealistów naszych szkół, którzy chcieliby w ramach liceum ED podnieść sobie poprzeczkę i brać udział w Klasach LED prosimy, żebyś przygotował krótkie „coś”, gdzie pochwalisz się „czymś” co zrobiłeś i uważasz to za wyjście poza ramy obowiązkowej edukacji. Jesteśmy pewni, że masz się czym pochwalić! Zorganizowałeś ciekawą akcję, założyłeś firmę, stworzyłeś grę planszową, zaprojektowałeś swój ciuch lub organizujesz zbiórki harcerskie? Pochwal się tym w jak najciekawszej formie.
    Temat jest jeden: co zrobiłem „ponad”. Form, w jakich możesz to przedstawić jest mnóstwo. Nie powinieneś ograniczać się do kilku zdań na kartce papieru. Możesz przygotować prezentacje, zrobić model, nagrać film, pokazać nam kilka zdjęć…
    Na przygotowanie tego masz czas do rozmowy rekrutacyjnej z tutorem z Twojego miasta i jest to warunkiem koniecznym, żeby zostać zrekrutowanym do klas LED.
  3. Teraz kilka zdań o terminach. Rekrutacje chcielibyśmy zakończyć  do końca czerwca, więc (prócz Warszawy) na zgłoszenie masz czas do 14 czerwca. Po tym dniu tutorzy z poszczególnych miast będą umawiać się z chętnymi na rozmowy rekrutacyjne. Uczestnik klas LED musi do końca sierpnia 2019 zapisać się do naszych szkół.

Przypominamy także, że zamysł klas LED jest tylko dla chętnych!