rekolekcje

Rekolekcje kinowe 2022 – Żywiec

Serdecznie zapraszamy na kolejną, już ósmą edycję rekolekcji w kinie,  „Namaszczeni na proroków”, przygotowanych i prowadzonych przez O. Tomasza Rojka. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 marca 2022 roku w kinie „Janosik” w Żywcu.

Tytuł tegorocznego spotkania to: „Ja tutaj”. Każdą projekcję filmu poprzedzi wprowadzenie O. Tomasza. W kolejne dni obejrzymy i porozmawiamy o filmach „Shang Chi i Legenda Dziesięciu Pierścieni”, „Zielony Rycerz”’ i „Tenet”.

Plan rekolekcji:

  • czwartek, 17.00 – 20.00
  • piątek, 17.00 – 20.00 (po zakończeniu, o godzinie 20.00 będzie miała miejsce Msza Święta w Kościele pw. Świętego Krzyża)
  • sobota, 11.00 (po filmie czas na rozmowy)

Rekolekcje są przeznaczone dla osób dorosłych. Zapraszamy i prosimy o rozpowszechnianie wiadomości o rekolekcjach. Wstęp wolny!

Udostępnij